AKILLIGEZGIN.COM

Sıkça Sorulan Sorular

Portal da bulunan 400’den fazla destinasyon arasından tercihlerinize göre size özel seyahat planı hazırlayan yapay zeka eksenli algoritmik bir uygulamadır. İlgi alanlarınıza, bütçenize ve tercih ettiğiniz zaman planına göre %95 eşleşme ile size özel planlar hazırlamak için tasarlanmıştır. Sadece gideceğiniz şehirleri, seyahat tarihlerinizi ve ilgi alanlarınızı girerek en iyi seyahat planını elde edebilirsiniz.
Hazırladığınız mevcut seyahat planlarınızdan destinasyon çıkarabilir ve yenisini ekleyebilirsiniz. Günlük seyahat planı sekmesinde destinasyon tablolarının üzerinde bulunan sil butonuyla istediğiniz destinasyonları listeden çıkarabilir ve sayfa başında bulunan “sildiklerimi onayla” butonundan bu destinasyonları tamamen çıkarabilirsiniz. Planınıza yeni destinasyon eklemek için yine sayfa başında bulunan “ekle” butonuna tıklayarak tüm destinasyonları inceleyebilir ve ziyaret etmek istediklerinizi ekleyebilirsiniz, yine bu destinasyonları eklemek için sayfa başında bulunan “Plana Ekle” butonundan listenize dahil edebilirsiniz
Akıllıgezgin portalına üye olduktan sonra size ait olan “hesabım” sekmesinden kendi oluşturduğunuz kayıtlı destinasyonlar için seyahat planı oluşturabilirsiniz. Hesabım>Kayıtlı Planlarım sayfasından “Plan Oluştur” butonuna basarak sadece sizin kaydettiğiniz destinasyonlar için size uygun seyahat planı oluşturabilirsiniz.
Akıllı seyahat planlayıcısı içerisinde günlük planlama sayfasında bulunan “PDF” butonunu tıklayarak size ait olan seyahat planınızı bilgisayarınıza indirebilir ve yazdırabilirsiniz.
İLETİŞİM

Soru ve önerileriniz için lütfen çekinmeden bize yazın!